První dojem z VW Arteon

Ahoj párci! Dneska bych zapísmenkoval o mojem prvnim dojmu z VW Arteon. Kluci z Garáž.cz mě zvali už několikrát na live vysílaní co dělaj na jejich Youtube kanále. Konečně teď to vyšlo a mohl jsem vidět live přenos live. Všichni víte, že mám rád VW a k mojemu štěstí dělali zrovna kluci live s novým Arteonem. A jaký jsou teda ty moje první dojmy?

Už když s nim kluci přijížděli auto působilo hrozně mohutně. Na předku tomu rozhodně přidává led svícení co je propojený s maskou v pěkný lince a působí to hezky celistvě a opravdu to vypadá hezky. Co neni uplně zvykem, tak je kapota rozšířená až do části předních blatníků a designersky se s tim asi někdo pěkně pral si myslim:D . Co je, ale na tom autě nejhezčí je pohled na auto ze zadu. Jsou tam nějaký odkazy na klasickýho novýho Passata, ale u Arteonu jde vidět, že v oblasti zadní nápravy to auto je dost narostlý. A to se dostáváme k zavazadlovýmu prostoru. Je opravdu obrovskej. Hooooodně obrovskej. Snad 560 litrů tušim? Je to prostě kus auta.

Uvnitř, když jsem si tam sedl tak taková klasika a musim říct, že jsem čekal trošku něco víc. Je to taková koncernová klasika jak jí asi všichni známe z novejch modelů. Líbil se mi ale posed dost nízko jak vzadu, tak vpředu a celkově to ve mě vyvolávalo dojem, že jsem ve sportovnim Passatu:)

Co mě dost překvapilo z toho, co kluci řikali, tak že za R-line paket pro Arteona se bude připlácet prý jen 13 000,- což se mi zdá velice hezký a byla by to jasná volba. Je trošku škoda těch motorizací. Prý žádná V6, která by v tom byla rozhodně zajímavá.

Tak tohle je můj první dojem na Arteona a doufám, že si ho budu moc někdy vyzkoušet v budoucnu i včetně jízdních vlastností a nového systému, který prý rozpoznává značky a auto samo podle nich brzdí. To bych se cejtil už asi jak Marty McFly z Back to the Future. Tak třeba někdy!

Díky klukům za pozvání a omlovám se za případný chybky v písmenkování haha.

Označeno , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *